Ushbu yangi alyans bir qator yirik qurilish loyihalarini amalga oshirishni, asosiy e’tiborni yuqori sifat va belgilangan muddatlarga rioya qilishga qaratishni maqsad qilgan.
Hamkorlik doirasida TAN GROUP quyidagi muhim ishlarni bajaradi:
- Metall konstruktsiyalarni tayyorlash;
- Shisha panjaralarni o‘rnatish;
- "Armstrong" tizimidagi osma shiftlarni montaj qilish.
Ilg‘or texnologiyalar va qat’iy standartlari bilan mashhur janubiy koreyalik BOMI ENGINEERING kompaniyasi, TAN GROUP’ni qurilish sohasidagi tajribasi va obro‘si tufayli ishonchli hamkor sifatida tanladi. Bunga javoban TAN GROUP ushbu hamkorlik kompaniya xalqaro mavqeini mustahkamlashda muhim qadam bo‘lishini ta’kidlaydi.
TAN GROUP kompaniyasining bosh direktori quyidagicha izohladi: “Bunday nufuzli kompaniya – BOMI ENGINEERING’ning bizga bildirgan ishonchi bilan faxrlanamiz. Jamoalarimiz eng murakkab vazifalarni hal qilishga tayyor, va biz birgalikda ulkan natijalarga erishamiz deb ishonamiz.
” TAN GROUP tomonidan bajariladigan ishlar xalqaro sifat standartlariga qat’iy rioya qilgan holda va innovatsion texnologiyalar asosida amalga oshiriladi. BOMI ENGINEERING’ning yuqori talablarini inobatga olgan holda, loyiha tafsilotlarining har bir qismi maksimal aniqlik bilan ishlab chiqiladi.
TAN GROUP va BOMI ENGINEERING kompaniyalari o‘rtasidagi hamkorlik mintaqadagi qurilish sohasini rivojlantirish uchun yangi ufqlarni ochib beradi va mahalliy hamda xalqaro tajriba muvaffaqiyatli integratsiyasi uchun namuna bo‘lib xizmat qiladi.

TAN GROUP is proud to announce a strategic partnership with the leading South Korean construction company, BOMI ENGINEERING.
This new alliance aims to execute several large-scale construction projects with a focus on the highest quality and strict adherence to deadlines.
As part of this partnership, TAN GROUP will perform the following critical tasks:
- Manufacturing metal structures;
- Installing glass railings;
- Mounting "Armstrong" suspended ceiling systems.
Renowned for its advanced technologies and strict standards, South Korea’s BOMI ENGINEERING selected TAN GROUP as a reliable partner due to its expertise and reputation in the construction industry. In turn, TAN GROUP emphasizes that this collaboration will be a significant step in strengthening the company’s international presence.
The General Director of TAN GROUP, stated: “We are honored to have earned the trust of such a prestigious company as BOMI ENGINEERING. Our teams are ready to tackle the most complex challenges, and we are confident that together we will achieve outstanding results.
” The work performed by TAN GROUP will strictly adhere to international quality standards and incorporate innovative technologies. Taking into account the high demands of BOMI ENGINEERING, every detail of the project will be executed with the utmost precision.
The partnership between TAN GROUP and BOMI ENGINEERING opens new horizons for the development of the construction industry in the region and will serve as a model for the successful integration of local and international expertise.