Bizning kompaniyamiz zavodlar, omborxona binolari, savdo maydonchalari va boshqa binolarni qisqa muddatda va maqbul narxlarda qurish xizmatlarini taklif qiladi.
Bizning boshqaruv jamoamizning malakasi va xodimlarimizning tajribasi ishlarni jadvalga muvofiq amalga oshirishga imkon beradi. Hamkor kompaniyalarimiz guruhi esa to‘g‘ridan-to‘g‘ri yetkazib beruvchilardan eng yaxshi narxlarda mahsulotlarni olishni ta'minlaydi. Sanoat ob’ektlarini qurishda ishlarni sifatli, o‘z vaqtida va optimallashtirilgan narxlarda amalga oshirish uchun tajribali katta jamoaga ega bo‘lish juda muhimdir.
Shuningdek, shuni ta'kidlash joizki, bizning kompaniyamiz barcha davlat standartlariga muvofiq xizmat ko‘rsatadi va to‘lovlar faqat naqd pulsiz shaklda amalga oshiriladi.
Biz Toshkentda sanoat binolarini qurish jarayonida zamonaviy muhandislik yechimlaridan foydalanamiz. Agar sizga omborlarni kalitgacha qurish kerak bo‘lsa, biz eng ishonchli loyihalarni taqdim etamiz. Bizning sanoat qurilishi O‘zbekiston sohasidagi tajribamiz mijozlarimizga sifatli natija va kafolatlangan muddatlarni taqdim etish imkonini beradi. Har qanday sanoat loyihasi bo‘yicha professional yondashuvni TAN GROUP bilan topasiz.

Our company offers services for constructing factories, warehouses, retail spaces, and other buildings in the shortest possible time and at a reasonable cost.
The qualifications of our management team and the experience of our staff allow us to stay on schedule, while our network of partner companies ensures the best prices from direct suppliers. In industrial construction, having a large and experienced team is essential to delivering quality work on time and at optimized costs.
It is also important to note that our company operates in compliance with all government regulations, and payments are only accepted in non-cash form.
We take a highly professional approach to every project, ensuring expert industrial building construction in Tashkent. Whether you require (turnkey warehouse construction) or large-scale production facilities, our team is ready to deliver. Our commitment to industrial construction Uzbekistan standards ensures durability and operational efficiency for your business. We pride ourselves on providing competitive pricing and professional oversight, making us a leading choice for all your industrial infrastructure needs.